Znany lekarz SZCZERZE o KORONAWIRUSIE: Świat PRZESADZIŁ z PANIKĄ! VIDEO !

Skorumpowanych figurantów co zmuszają i namawiają do szczepień to trzeba skupić w jednym miejscu . Potem publicznie pod nadzorem społecznym zaszczepić na wszystkie szczepionki po kolei , jakimi trują i upośledzają nasze dzieci . Te same i tej samej firmy , ale o zwiększonej dawce w stosunku do wagi ciała . Następnie ich badać i obserwować najmniej przez przez trzy lata . Zobaczymy czy przeżyją i czy nie staną się kalekami . Nie dawać się testować absolutnie !

Plan zniewolenia i depopulacji innych-eskimoskich psycholi-od dawna jest systematycznie realizowany-rękami innych. Pobudka

“zawodowy pediatra” niejaki Grzesiowski??? Czekam aż garbonosy dziadek do odpór i stanowczo skrytykuje. Żeby nam tylko Grzesiowski nie umarł na przykład na koronowirusa ,biegunkę ,tesiemca albo na jakąś chorobę brudnych rąk ,które to choróbska jak wiadomo najłatwiej roznoszą się na klapach od sedesu i banknotach, bo kogo będziemy wysłuchiwać w te ciężkie czasy! Ten pan doktor też fajny -okazało się ,ze “obrzęknięte nogi” “brak siły serca” i inne plagi można dostać od grypy a nie tylko od Curvidu!! O takich rzeczach ,to znaczy o powikłaniach pogrypowych wiedzą nawet babcie klozetowe i nie trzeba być “zawodowym pediatrą” jak Grzesiowski żeby o tym wiedzieć. No ładny interes!

Se.pl/You Tube

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top