“YouTube nas skasował”: Janusz Zagórski NTV

https://www.youtube.com/watch?v=m2CAv6cW950&t=529s

2 Comments

  • Szanowny Panie Januszu!!!! Przede wszystkim serdecznie pozdrawiam! Straszą nas już od dawna!!! Obaj wiemy, że dawaliśmy sobie radę jako Polacy w trudnych chwilach!!! Ale i ja nie zdawałem sobie sprawy z tego, że nastąpią gorsze czasy od tych które przeżyliśmy!! Walcząc z komuną nie tego oczekiwałem dla swoich dzieci!! I te doświadczenia życiowe nauczyły mnie również, że nie ma sytuacji bez wyjścia!!! Zawsze są minimum dwa wyjścia!! Życzę więc właściwych wyborów a Pan na pewno wybierze właściwie!!!!
    Z poważaniem Wiesław G

  • Panie januszu prosze realizowac to co pisalem u Pana w komentarzach na niezaleznejtelewizji. organizowac prawdziwa telewizje dzialajaca co najmniej 12 godzin dziennie , z kultura , sportem, dziennikiem filmami, dyskusjami naukowymi itp. Od 1989 roku ci ktorzy przygotowywali sie do przejecia wladzy w Polsce przejmowali wszystkie wazne biznesy, po to aby te biznesy wspieraly ich finansowo. bez grupy kapitalowej wspierajacej Wolnych Ludzi niewele zdzialamy, zacznijmy wiec od telewizji najlepiej w ciagu 6 miesiecy uzbierac pieniadze na telewizje satelirtarna, ktora jednoczesnie bedzie telewizja internetowa taka jak Fox News. Inaczej nie wygramy, nie mozna opierac planow zmian na zrzutkach ad hoc.
    Ogladalem wlasnie pana program o tym co wolni ludzie moga zrobic w tej sytuacji i w polowie sie zgasilo i pojawila sie notka i likwidacji kanalu. Tak dalej nie moze byc.
    Pozdrawiam
    mgr Janusz Marek Krupski (Jan z Glasgow)

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top