Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław 2020 – (wydarzenie online)

To wydarzenie już się zakończyło

Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław 2020

Mamy zaszczyt zaprosić Was na 17. edycję Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław! Ze względu na sytuację pandemiczną tegoroczna edycja odbędzie się wyjątkowo w okresie jesiennym.

Część z Was zapewne pamięta, że pierwsze wrocławskie edycje Międzynarodowego Festiwalu Kryminału odbywały się właśnie jesienią. Będzie to więc swoisty (choć nieplanowany) powrót do korzeni.

Wszystkich fanów kryminału i sensacji zapraszamy do Wrocławia w dniach 4-8 listopada 2020. Przed miłośnikami kryminału niemal tydzień spotkań z najlepszymi polskimi autorami, rozmów okołoliterackich i wykładów. No i oczywiście wręczenie Nagrody Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści kryminalnej lub sensacyjnej ubiegłego roku. A to wszystko w wersji online, żebyście mogli być z nami z każdego zakątka świata, nie ryzykując zdrowia!

Spotkania z popularnymi autorami: Katarzyną Bondą, Mariuszem Czubajem, Zygmuntem Miłoszewskim oraz Wojciechem Chmielarzem, Jakubem Ćwiekiem i Anną Kańtoch, dyskusje – między innymi o kryminale na ekranie (Igor Brejdygant, Wojtek Miłoszewski, Jarosław Sokół), wykłady, z których dowiecie się, jak zostać pisarzem (Robert Małecki) i planować jak zawodowiec (Joanna Opiat-Bojarska) – to zaledwie część wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy. Szczegóły znajdziecie w programie festiwalu (https://bit.ly/3oxw272).

Transmisje z wydarzeń będzie można oglądać na fanpage’ach

Międzynarodowy Festiwal Kryminału

 oraz

Portal Kryminalny

Więcej informacji o poprzednich edycjach MFK można znaleźć na festiwalowej stronie >>http://festiwal.portalkryminalny.pl/
Back to top