Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielkie Otwarcie Firm, zacznij żyć normalnie, Solidarna Akcja dla Polski- cała Polska

10 listopada 2020 @ 07:00 - 23 listopada 2020 @ 07:00

Wydarzenie Publiczne · Organizator: „”Inicjatywa”, Otwórz się, żyj jak dawniej”

Od Marca tego roku, jak już ktoś wspominał, źródłem prawa są ” Konferencje Premiera i Ikonografiki z tych występów, po 2-3 dniach tworzone są Obostrzenia, dotyczące nie tylko firm, ale każdej dziedziny życia.

Od słynnego piątku 13 nastego Marca, mieliśmy jako firmy, zagryźć zęby, w imię odpowiedzialności i dbałości o zdrowie, w rezultacie wielu pracowników straciło pracę, wiele firm zbankrutowało, lub stoi na skraju przepaści.
Minęło prawie 9 miesięcy i nie mamy imprez, wesel, swobodnego jedzenia w restauracji, urlopu, przemieszczania się, jasnego działania fitnessu, inne branże trzesą się, czy ich także nie dotkną obostrzenia.
Wielu prawników, wypowiada się, że tak samo, jak kwestie maseczek i wielu spraw, nie jest przymusowa, jak te rozporządzenia, nie są ustawami i są niezgodne z konstytucją.
Oczywiście zdarzają się mandaty oraz kary Sanepidu, ale tak samo, często sądy je uhylają.
Pytanie, co jest dla Nas straszniejsze? Głód , nędza, pozbawienie się dorobku życia, utrata domu, w kórym docelowo, mamy siedzieć, szczepionka, inne naznaczenia, czy ewentualne „boksowanie się ze służbami, które te obostrzenia kontrolują?
Czy Nasze Państwo posiada, tyle służb, aby ostatecznie upilnować jak solidarnie otworzymy się i będziemy robić Swoje #
Zamiast palić światełka, klaskać na balkonach, nagrywać piosenki, czy nawet strajkować, to popieram, ale Wiemy, że wykorzystują to, aby zwalić winę na protestujących, i zawsze po strajkach wprowadzają nowe obostrzenia.
Czy klienci boją się epidemii? Nie sądzę, jeżeli jakiś klub, restauracja, masaż, fitness, zachęci, do tego, że u Nich jest bezpiecznie, to na pewno ludzie przyjdą, tylko czekają na ten moment, aby przyjemnie spędzić czas.
NIKT NIE CHCE LOCKDOWNU, pytanie tylko jeśli tego nie chcemy, a wiemy, że jest on bezprawny, to czemu to robimy?
Apeluję o poparcie wszelkie środowiska strajkujące, antycovidowe, antyszczepionkowe, oraz Opozycje Rządu o pomoc prawną, wiemy, że w przypadku strajków, można było na Was liczyć.
Apeluję o środowiska prawne o pomoc i wsparcie, na pewno, opłaci się to.
Nam opłaci się pracować, żyć normalnie, jak dawniej, bo nie ma innego porządku świata, jak ten kiedy dajemy coś innym a inni Nam płacą, to jest prawdziwa gospodarka.
Liczycie na pienądze rządu? Oni nie mają już żadnych pieniędzy, Pandemia nie zgadza się finansowo, nie można ocalić ludzkości przez siedzenie w domu, na to nigdy nie będzie pieniędzy, także to co Nas ocali to zacząć robić swoje i to szybko od Poniedziałku!
Nie mamy czasu do stracenia, Rząd chce szybko wprowadzić NWO i szczepionki, nic innego ich nie interesuje, starszych ludzi nie uratujemy, poprzez niszczenie Siebie, pomyślcie o swoich rodzinach, swojej przyszłości, Ona jest w Naszych rękach.

Szczegóły

Start:
10 listopada 2020 @ 07:00
Koniec:
23 listopada 2020 @ 07:00
Kategoria Wydarzenie: