Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław 2020 – (wydarzenie online)

4 listopada 2020 @ 16:00 - 8 listopada 2020 @ 20:00

Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław 2020

Mamy zaszczyt zaprosić Was na 17. edycję Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław! Ze względu na sytuację pandemiczną tegoroczna edycja odbędzie się wyjątkowo w okresie jesiennym.

Część z Was zapewne pamięta, że pierwsze wrocławskie edycje Międzynarodowego Festiwalu Kryminału odbywały się właśnie jesienią. Będzie to więc swoisty (choć nieplanowany) powrót do korzeni.

Wszystkich fanów kryminału i sensacji zapraszamy do Wrocławia w dniach 4-8 listopada 2020. Przed miłośnikami kryminału niemal tydzień spotkań z najlepszymi polskimi autorami, rozmów okołoliterackich i wykładów. No i oczywiście wręczenie Nagrody Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści kryminalnej lub sensacyjnej ubiegłego roku. A to wszystko w wersji online, żebyście mogli być z nami z każdego zakątka świata, nie ryzykując zdrowia!

Spotkania z popularnymi autorami: Katarzyną Bondą, Mariuszem Czubajem, Zygmuntem Miłoszewskim oraz Wojciechem Chmielarzem, Jakubem Ćwiekiem i Anną Kańtoch, dyskusje – między innymi o kryminale na ekranie (Igor Brejdygant, Wojtek Miłoszewski, Jarosław Sokół), wykłady, z których dowiecie się, jak zostać pisarzem (Robert Małecki) i planować jak zawodowiec (Joanna Opiat-Bojarska) – to zaledwie część wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy. Szczegóły znajdziecie w programie festiwalu (https://bit.ly/3oxw272).

Transmisje z wydarzeń będzie można oglądać na fanpage’ach

Międzynarodowy Festiwal Kryminału

 oraz

Portal Kryminalny

Więcej informacji o poprzednich edycjach MFK można znaleźć na festiwalowej stronie >>http://festiwal.portalkryminalny.pl/

Szczegóły

Start:
4 listopada 2020 @ 16:00
Koniec:
8 listopada 2020 @ 20:00
Kategoria Wydarzenie: