Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lalka spiralna. Warsztaty online.

11 lutego 2021 @ 18:00 - 21:00

Cena: za darmo · Czas trwania: 3 godz.
Wydarzenie publiczne Każdy na Facebooku lub poza nim
Lalka spiralna.
Lalka zbudowana na spirali, kojarzona z opiekuńczością, siłą rodu, wsparciem pokoleń, jednocząca siły wszystkich członków rodziny. Wyjątkowa w swej prostocie i symbolice lalka, pozwalająca skontaktować się z mocą rodu, otulić wewnętrznie i otoczyć opieką, podnieść osobisty dobrostan, przyjąć rodowe błogosławieństwa.
Lalka może być także wspaniałą inspiracją pozwalającą uświadomić sobie i wejść w przestrzeń jakości jakimi pragniemy wypełnić swoje życie. Może być także wglądem w energetykę ciał subtelnych.
O tych wszystkich jakościach opowiem Wam podczas spotkania, by każdy świadomie wykonał swoją lalkę spiralną, niosącą intencję i energię jakiej obecnie potrzebujecie ❤
Motanki wywodzą się z kultury ludowej krajów słowiańskich. Tworzone są ze skrawków materiałów, bez przeszyć, bez użycia ostrych przedmiotów, jedynie poprzez ręczne owijanie i zawiązywanie tkanin. Lalki symbolizują dobre wartości jakie chcemy przyciągnąć, wzmocnić w swoim życiu. Tworzono je z intencją ochrony, miłości, zdrowia, obfitości a także dla osobistych, konkretnych marzeń. Wykonane z miłością i zgodnie z rytuałem, mają szczególną energię i symbolikę. Mają wymiar zarówno duchowy, energetyczny, jak i praktyczny, na wielu poziomach wspierają manifestację intencji i marzeń. A co najważniejsze, stoi za nimi moc wielu pokoleń kobiet i pierwotna siła żeńskiej kreacji ❤

Prowadząca spotkanie: Duszka, Aneta Grzegorzewska – arteterapeutka, pedagog, instruktorka gimnastyki słowiańskiej i praktyki energetycznej dla kobiet „Ładunica”. Od kilku lat podążam ścieżką rozwoju osobistego i duchowego, z czego znaczną część stanowią praktyki wywodzące się z kultury słowiańskiej. Moją pasją jest łączenie tradycji ze współczesnością, interpretowanie i praktyczne ukazanie jej potencjału w teraźniejszości. Od 10 lat zajmuję się między innymi tradycją tworzenia słowiańskich lalek motanek, rozpowszechniłam ją w Polsce, a także ukazałam jej użyteczność w działaniach arteterapeutycznych, pisząc dwie prace dyplomowe w tym zakresie. Od 7 lat prowadzę warsztaty pracy z intencją a także spotkania rozwojowe dla kobiet. Żyje blisko natury, pasjonuję się odczytywaniem symboliki ziemi, żywiołów, roślin, bliska jest mi również praca z baśnią i archetypem.

https://www.facebook.com/duszka.anetagrzegorzewska
****************************
Jeśli jesteś zainteresowana uczestnictwem w warsztatach prześlij zgłoszenia na adres – lalkislowianskie@gmail.com wraz z potwierdzeniem wpłaty.
Inwestycja: 99 zł
Konto:
Motanka Małgorzata Grzegorzewska
PL 26 1050 1025 1000 0097 2032 6553 (ING Bank)
tytułem: lalka spiralna + imię i nazwisko
Jeśli chcesz otrzymać fakturę, wyślij mi informację przed wykonaniem przelewu.
****************************
Informacje organizacyjne:
Zadbaj o odpowiednie miejsce. Przygotuj materiały potrzebne do wykonania motanki (będą podane mailowo wcześniej przez prowadzącą), notatnik i długopis, coś do picia.
Spotykamy się na platformie Zoom. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji, pobierz ją ze strony – https://zoom.us/download.
W dniu spotkania wystarczy kliknąć link, który prześlę w mailu osobom, które wysłały maila ze zgłoszeniem i dokonały wpłaty.
Na warsztatach online spotykamy się mając włączone kamery, przynajmniej w czasie powitania uczestniczek i otwierającego kręgu, nie ma możliwości uczestnictwa anonimowo lub z wyłączoną kamerą.
Przesyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na powyższe warunki i udostępnienie swojego wizerunku prowadzącej oraz pozostałym uczestniczkom spotkania w czasie trwania warsztatu. Zobowiązujesz się do przestrzegania prawa własności intelektualnej prowadzącej, co oznacza, że nie będziesz nagrywać, cytować, kopiować i ujawniać wypowiedzi prowadzącej ani uczestników, przesyłać ich dalej oraz rozpowszechniać w formie elektronicznej lub papierowej.

Szczegóły

Data:
11 lutego 2021
Godzina:
18:00 - 21:00
Kategorie Wydarzenie:
,