Wojsko USA rozpoczęło szkolenie na obozach FEMA !

Wojsko USA rozpoczęło szkolenie na obozach FEMA. 

Dlaczego?

Jak relacjonuje dziś właściciel kanału If You’re a Christian , przeglądając wczorajsze wiadomości o tematyce wojskowej, zwrócił uwagę na bardzo dziwny raport o „szkoleniu z zatrzymaniem”, przeprowadzonym dzień wcześniej przez amerykańskie wojsko. Oficjalny raport z wydarzenia znajduje się w zasobach dvidshub.net .

Oficjalny komentarz do filmu mówi, co następuje: 

Wojskowa Kompania Żandarmerii 75 przeprowadziła operacje z zatrzymanymi w Fort McCoy w stanie Wisconsin. Żołnierze ćwiczyli między innymi przyjmowanie i rejestrowanie zatrzymanych, tłumienie prób ucieczki.

Gdybyśmy mówili o jakiejś jednostce policyjnej, to nie byłoby pytań o takie szkolenie, jednak w tym przypadku wojsko szkoli. Na tej podstawie można by pomyśleć, że jednostka ta powinna wyjechać gdzieś w Syrii lub Iraku, gdzie będzie realizować zadania wypracowane na poligonie. Ale, jak wiecie, Pentagon wycofuje wojska zewsząd i jak dotąd nie oczekuje się gdzieś tam żadnych globalnych wysyłek. 

Uwagę zwraca również otoczenie miejsca szkolenia. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nagrania to typowe więzienie, a nie tylko więzienie, ale instytucja, która bardzo przypomina obóz koncentracyjny, który został szybko zbudowany, a dla pana Jeśli jesteś chrześcijaninem było to ogólnie wielkie odkrycie, że w Ameryce są takie instytucje. W konsekwencji stawia pytanie: do czego przygotowuje się wojsko?

Ponieważ Ameryka tonie w niepokojach od maja tego roku, pierwszą rzeczą, o której można pomyśleć, jest to, że wojsko przygotowuje się do wzięcia udziału w rozproszeniu zamieszek. Jednak wojsko przygotowuje się do rozbicia zamieszek w zupełnie inny sposób i sądząc po nagraniu wideo, nie ma mowy o jakimkolwiek rozproszeniu. Wygląda bardziej jak praca w małym przytulnym „obozie dla wysiedleńców” czy coś w tym rodzaju. 

Drugą rzeczą, o której wszyscy od razu pomyśleli, było to, że zarówno instytucja pojawiająca się w kadrze, jak i grubi faceci pozujący w kadrze szkolą się, aby zatrzymać obywateli, którzy z powodów religijnych lub innych odpoczną podczas szczepień. Oznacza to, że odmówią przyjęcia cudownego koktajlu Billa Gatesa nawet po łagodnych dyskryminacyjnych ograniczeniach: zakazie odwiedzania rządu i innych instytucji, zakaz korzystania z transportu publicznego i tak dalej.  

Wreszcie trzecią rzeczą, na którą wojsko może się przygotować, jest rodzaj klęski żywiołowej, na przykład uderzenie dużej asteroidy:

Powyższe zdjęcie to zrzut ekranu z oficjalnej strony NASA, która uroczyście ogłasza otwarcie pięciu nowych potężnych kamieni. Wszyscy lecieli na bardzo duże odległości, od czterech do dziesięciu księżycowych odległości, jednak pięć nowych kamieni w pięć dni to trochę dużo i znowu nasuwa podejrzenia, że ​​Ziemia wchodzi w jakiś rodzaj chmury asteroid. 

Istnieje również czwarte wyjaśnienie tego dziwnego treningu. Na przykład 19 lutego 1942 r. Prezydent Franklin Roosevelt podpisał dekret awaryjny nr 9066, zgodnie z którym wszyscy obywatele Japonii zostali przymusowo eksmitowani z wybrzeża Pacyfiku, w tym z Kalifornii i większości Oregonu i Waszyngtonu, do obozów internowania.

Wszystko to za sprawą wojny między Stanami Zjednoczonymi a Japonią, podczas której wśród niektórych Japończyków, którzy uciekli ze swojej historycznej ojczyzny, nagle wybuchły patriotyczne uczucia i zaczęli wlewać szkło do zbiorników z gazem. Dlatego na wszelki wypadek rząd USA odizolował wszystkich Japończyków podczas wojny. 

Biorąc pod uwagę ten fakt historyczny, a także możliwość zbliżającej się wojny USA z Chinami, wojsko USA może szkolić się w celu izolowania obywateli chińskiego pochodzenia. Niemniej jednak dopiero rozwój wydarzeń pokaże, która wersja jest poprawna lub poprawna.

 thebigtheone.com

 

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top