Wirus Rothschild19 – streszczenie

Dr.Henry Makow: Wirus Rothschild19 – streszczenie

KAŻDY CZŁOWIEK POWINIEN TO PRZECZYTAĆ, BO WIĘKSZOŚĆ WCIĄŻ ŚPI I WIELU JUŻ SIĘ NIE OBUDZI, TEN SPEKTAKL DLA WIELU LUDZI BĘDZIE OSTATNIĄ OKAZJĄ ABY UJRZEĆ RZECZYWISTOŚĆ ZA NIM ZOSTANIE ONA SCHOWANA ZA KURTYNĄ CENZURY

🔺 CDC przyznało, że popełnili błąd podając liczbę zakażeń COVID19 co celowo wprowadziło w błąd opinię publiczną, za co przeprosili, wyjaśniając, że liczba osób naprawdę zarażonych jest znacznie niższa niż pierwotnie zgłoszono – tak rażący błąd skomentował dyrektor Harvard Global Health Instytut słowami: „jak CDC mogło popełnić taki błąd? To jest chaos”

🔺 Amerykańska grupa zadaniowa ds. Koronawirusa przyznała się również do fałszowania krajowej liczby zgonów COVID19, kiedy dr Birx powiedział, że zgony to osoby, które zmarły „z powodu„ COVID19, a nie „z” COVID19, przez co rzeczywista liczba zgonów jest znacznie niższa niż obecnie zgłaszana .

🔺Dr. Anthony Fauci przyznał, że maski nie pomogą w walce z wirusem, a producenci masek ostrzegają teraz, że ich produkty nie powstrzymują COVID19.

Fauci powiedział również, że dalsze zamykanie kraju może spowodować nieodwracalne szkody.

CDC wycofał się ze swojego pierwotnego twierdzenia, które doprowadziło gubernatorów do zamknięcia swoich stanów i wyjaśniło, że COVID19 nie rozprzestrzenia się łatwo na powierzchniach.

🔺Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo potwierdził niedawne badanie dotyczące zdrowia, które wykazało, że 70% nowych infekcji faktycznie ma swoje źródło w domu, co sprawia, że ​​nakaz pozostania w domu jest jednym z najniebezpieczniejszych obecnie obowiązujących nakazów.

Trump przestał finansować WHO i zagroził trwałym odcięciem pieniędzy, dopóki nie będą w stanie udowodnić, że komunistyczne Chiny nie mają już korupcyjnych wpływów.

🔺 Krzywa jest spłaszczona, CDC, WHO, dr Fauci, nasi gubernatorzy i wielu innych osób całkowicie się mylili co do potencjalnego zagrożenia tego wirusa.

Media, organizacje globalne, rządy i agencje rządowe „wprowadzają” opinię publiczną w błąd.

Tych z nas, którzy wiedzieli o tym od początku, nazywano teoretykami spiskowymi, ale okazuje się, że po prostu śledziliśmy fakty!

🔺 Otwórzcie swoje firmy, kościoły i domy. Nie dajcie się już dłużej okłamywać. Jeśli tym razem dałeś się nabrać na kłamstwa, obudź się i dołącz do armii poszukiwaczy prawdy walczących na froncie.

🔺 Floryda właśnie przyznała się do błędnych obliczeń, osoby które otrzymały pozytywne wyniki COVID-19 nigdy nie zostały przetestowane, a wiele innych zostało nieprawidłowo zidentyfikowanych jako pozytywne w systemie stanowym.

⚠️ CDC właśnie potwierdziło śmiertelność z powodu wirusa COVID 19 od 0,26 do 0.4 %. Współczynnik śmiertelności z powodu szczepionki przeciw grypie wynosi 0,6. Dwa razy więcej niż COVID!

Dane z USA:

• Prawie 6 bilionów więcej długu narodowego
• Zwolniono 50 milionów pracowników
• 60 milionów na bony żywnościowe
• Stopa bezrobocia zwiększyła się z 3,5% do 14,7%
• Sparaliżowany przemysł naftowy
• Zrujnowana branża turystyczna i powiązana z nią branża usługowa
• Kary grzywny i aresztowania członków kościołów postępujących niezgodnie z zaleceniami rządu
• Zamknięcie szkół i uczelni
• Danie nieograniczonej władzy niewybieralnym urzędnikom

• Zwiększona liczba samobójstw, przewyższająca liczbę zgonów z powodu COVID
• Opóźnione operacje i leczenie poważnych chorób
• Postawiono 300 milionów Amerykanów w areszcie domowym

 

macki.png

Bill Gates rozwinął bardzo wpływową agendę finansując wszystkie możliwe źródła wiarygodnych informacji aby kłamstwo stało się prawdą.

Ojciec Billa Gatesa był bardzo wpływowym bankierem ściśle współpracującym z rodziną Rockefellerów, poniżej na zdjęciu Bill Gates senior w towarzystwie Georga Sorosa, Davida Rockefellera, magnata medialnego Teda Turnera oraz obecnego światowego eksperta od koronawirusa dr.Anthony Fauci.

 


Daje do myślenia?

Anthony Fauci od stycznia 2020 roku był jednym z głównych członków grupy zadaniowej ds. koronawirusa Białym Domu zajmującej się pandemią COVID-19 w Stanach Zjednoczonych . Fauci jest jednym z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie chorób zakaźnych, a we wczesnych stadiach pandemii The New Yorker i The New York Times opisał Fauci jako jedną z najbardziej zaufanych postaci medycznych w Stanach Zjednoczonych.

Jako lekarz w National Institutes of Health (NIH), Fauci służył amerykańskiemu zdrowiu publicznemu na różnych stanowiskach od ponad 50 lat i był doradcą każdego prezydenta USA od czasów Ronalda Reagana

Od wielu pokoleń wśród globalnej elity planowany jest „wielki reset”, który będzie początkiem „czwartej rewolucji” tj. stan kontroli i nadzoru, w którym wszyscy jesteśmy śledzeni i nic nie jest prywatne, wszystko jest ustalane za Ciebie, nie masz żadnych praw i nie masz prawa stawiać żadnego oporu.

Witamy w ich „nowym porządku świata”, wyłoni się on ze zgliszczy po zaplanowanym globalnym kryzysie, którego jesteśmy obecnie świadkami.

źródło:killuminati.pl/

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top