WIELKA SCAMDEMIA ROKU 2020 UPADA … … Szybciej niż budynek nr 7 z 11 września 2001 r

WIELKA SCAMDEMIA ROKU 2020 UPADA …

… Szybciej niż budynek nr 7 11 września 2001 r

Jak twardych dowodach naukowych wierzchowców,
lekarze mówią prawdę medycznej,
pacjenci dzielą się swoimi doświadczeniami,
a prezesi są badane przez
Departament Sprawiedliwości USA,
WIELKA SCAMDEMIC
nieuchronnie ulega
powolnym ruchu swobodnego spadku załamanie
, które przyśpiesza tylko przez cały dzień.

W historii ludzkości nigdy nie było bardziej lekkomyślnej i zuchwałej, błędnej i niefortunnej próby zamknięcia planety i zniewolenia całej ludzkości.

Nigdy nie było tak szalonego i bezmyślnego planu zamknięcia całych narodów pod pretekstem tak skandalicznej i oburzającej mistyfikacji pandemicznej.

Podobnie The Power That Be (TPTB), którzy naprawdę kontrolują całą cywilizację planetarną, nigdy nie zademonstrowali tak niezmiernie wysokiego stopnia pychy i bezczelności.

Krótko mówiąc, w historii świata nie ma nic, co nawet zbliżyłoby się do szaleństwa i szaleństwa, które było / jest konieczne, aby przeprowadzić niesławną Plandemię  2020 roku.

Biorąc pod uwagę te niezaprzeczalne realia, ważne jest, aby każda osoba na Ziemi zrozumiała następującą starożytną grecką mądrość.


Dla każdego patrioty z nienaruszoną zdolnością krytycznego myślenia powinno być oczywiste, że nawet próba sparaliżowania jednego kraju za pomocą OPERACJI COVID-19  ostatecznie okaże się daremna .

A jednak sprawcy z najwyższej półki toczącego się CORONAhoax mają niezrównaną moksę i głupotę, by prowadzić tę niezwykle śmiercionośną i destrukcyjną grę na całą społeczność narodów.

Nawet ci z nas w Alt Media, którzy widzieli ten wrak pociągu, nadchodzący wiele lat temu, nigdy nie wyobrażali sobie poziomu absurdu i zuchwalstwa, które są wymagane do wykonania tak niemożliwego i niewyobrażalnego podstępu.

Naprawdę głupi, obłąkani i obłąkani reptilianie na samym szczycie łańcucha pokarmowego wpadli w tarapaty w tym całkowicie skazanym na niepowodzenie przedsięwzięciu, aby uwięzić globalną populację w zakładzie karnym COVID-19. Dlatego w każdej chwili można je odciąć, tak ?!

Czy naprawdę myśleli, że mogliby przeprowadzić ten nieustający światowy szał przestępstw……… i uszło im to na sucho lub przeżyć, aby o tym porozmawiać?

Po prostu przyjrzyj się kilku prawdziwym szaleńcom, którzy prowadzą tego globalnego psyop z bezmyślnym porzuceniem.

Bill Gates

Tedros Adhanom

Tony Fauci

Deborah Birx

Robert Redfield

Andre Cuomo

Bill de Blasio

Gavin Newsom

Poniższy film dobrze pokazuje przejrzystą wrogość przywódcy Covid, Billa Gatesa, pamiętając, że chociaż ta prezentacja wydaje się satyrą, każde słowo jest absolutnie prawdziwe .

Oto kompletny plan gry Billa Gatesa COVID-19 (wideo)

Następnie oglądamy film przedstawiający wysoce wątpliwego przywódcę Światowej Organizacji Zdrowia – Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa z Etiopii. Jak Etiopczyk kiedykolwiek został królem wzgórza w WHO? Oto jak!

Czy w ten sposób Tedros Adhanom Ghebreyesus został czołowym psem WHO (wideo)

Jest jeszcze notoryczny przestępca zawodowy i skorumpowany NIAID Tony Fauci. Tony, „Le Terrible” Fauci to panujący capo di tutti capi amerykańskiej rodziny przestępczej, która kieruje wszechobecną, wszechpotężną mafią medyczną we wszystkich 50 stanach. Co więcej, jest głównym frontmanem Big Pharma i głównym punktem odniesienia dla globalnego planu implementacji New World Order znanego jako OPERATION COVID-19 . W tej perfidnej roli sprytnie warunkuje Amerykanów do zaakceptowania nowego, normalnego COVID 1984 . Poniższy film przedstawia tylko wgląd w zaciekłą zdradę Tony’ego.

Nigdy nie zapominaj, że ten lider reakcji Covid wskoczył
na maskę bardziej niż bas z wody! (Wideo)

Jaki jest tutaj krytyczny wniosek?

Absolutnie najbardziej szaleni w Stanach Zjednoczonych prowadzą zakład dla obłąkanych

Tłumaczenie: Ta OPERACJA COVID-19 została wymyślona, ​​skoordynowana, przeprowadzona, opracowana choreograficznie i przykryta przez niepoprawną kabałę psychopatów psychopatów z przestępczością.

Wierz lub nie, ale to dobra wiadomość – BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ.

Czemu?

Ponieważ wszystkie te szaleństwa istnieją w komorze echa politycznej poprawności.

Mimo że ich plan plandemiczny schodzi z torów w całym pieprzonym miejscu, oni nawet nie biorą pod uwagę straszliwej konieczności korekty kursu.

Mimo że wszystkie 18 kół wyraźnie schodzi ze swojego osiemnastokołowca, nie podejmują żadnej inicjatywy, aby zapobiec wypadnięciu pojazdu COVOD-19 z klifu.

To, przyjaciele, jest oznaką prawdziwego szaleństwa.

Istnieją jednak bardzo specyficzne powody, ale zupełnie nieznane, powody, dla których WIELKA SCAMDEMIA dosłownie rozpada się w szwach.

AI, AS i technologiczna osobliwość

Na samym szczycie procesu decyzyjnego znajduje się jednostka AI, która jest najprawdopodobniej najnowszym i największym dziełem autonomicznego superinteligencji .

Mówimy o najbardziej zaawansowanym naukowo i technologicznie stworzeniu sztucznej inteligencji, jaki kiedykolwiek powstał w laboratorium DARPA. Zobacz: Witamy w symulacji AI COVID-19! Dostarczone przez twoich „przyjaciół” AI w DARPA.

Właśnie dlatego OPERACJA COVID-19 została przeprowadzona w tak piekielny sposób i niewiele uwagi poświęcano na nieudany wynik. Sposób myślenia stosowany od samego początku Plandemii odzwierciedla sposób myślenia, który po prostu nie jest ludzki. To fiksacja na punkcie zastraszania jest również martwą gratką, że: Globaliści NWO używają wysoce zaawansowanych platform AI do generowania ciągle zmieniających się programów strachu na całym świecie

Tylko istota AS, która nie ma skóry w grze, ryzykuje wysadzenie świata, jak obiecuje CORONAhoax , jeśli zostanie pozostawiony dyktatowi istoty AS. Ponieważ nie ma żadnego strachu przed oskarżeniem, uwięzieniem lub gorzej, ta istota AS byłaby bardziej niż chętna poświęcić takich jak Gates, Fauci czy Tedros, gdy cała operacja nieuchronnie się zawiesi i spali.

Niemniej jednak to niesamowicie głupi zespół reagowania na COVID-19 zgodził się wykonać rozkaz tak pozbawionego sumienia i beztroskiego decydenta. To tutaj całe Deep State – w każdym narodzie zaangażowanym w OPERACJĘ COVID-19 – na zawsze pozostawiło zastrzeżenie zdrowego rozsądku i ludzkiego rozumowania. W jakiś sposób tacy jak Fauci, Gates i Tedros myślą, że mogą uciec od winy za zniszczenie i zrujnowanie świata.

Tama Covid Truth otwiera się szeroko

Jednak teraz mają miejsce monumentalne wydarzenia, które wyraźnie oznaczają katastrofę dla licznych sprawców tego haniebnego oszustwa na ludzkości.

Na przykład jest to ważne wydarzenie, które właśnie odbyło się w ten weekend na londyńskim Trafalgar’s Square.

Ludzie, dzieje się coś bardzo, bardzo DUŻEGO! CORONAhoax się rozpada! (Wideo)

Był też ten protest, który właśnie wydarzył się w Berlinie: HUGE Protest Jumping Off Berlin (wideo)

Oczywiście było również wiele przypadków, w których wykwalifikowani lekarze składali profesjonalne zeznania na temat dobrze ukrytych prawd dotyczących COVID-19, procesu chorobowego zespołu koronawirusa, wypróbowanych i sprawdzonych protokołów leczenia, a także oficjalnych planów leczenia, które doprowadziły do ludobójstwa, zarówno umyślnego, jak i niezamierzonego.

Dr Zev Zelenko: Covid War Criminals Powinni stawić czoła procesom w stylu norymberskim
za zbrodnie przeciwko ludzkości (wideo)

Najważniejsze jest to, że WIELKA SCAMDEMIA była zawsze absurdalnie niedorzecznym przedsięwzięciem. Co, na miłość boską, myśleli ci kryminalni psychole tak bardzo chcąc przekształcić królestwo Ziemi w prawdziwą planetę więzienną ?!

Niezależnie od tego, jaką moc zaplanowano jako akceptowalny wynik, na koniec dnia może być tylko jeden. Bo tama z Covid otworzyła się na oścież……… a kontrolerzy informacji nie mają praktycznego sposobu, aby powstrzymać ją przed obmywaniem całej planety.

W końcu, jak mogą realnie cenzurować stale rosnącą zawartość Internetu, jeśli nie zamkną go na zawsze.

Nadchodząca trzecia fala

Jeśli chodzi o ostatnią fazę I etapu OPERACJI COVID-19 , wszystko układa się w stos w październiku i listopadzie. Ponieważ coroczny sezon grypowy oficjalnie rozpoczyna się w tym okresie każdego roku, sprawcy Covid wykorzystają ten rok, aby przyspieszyć trzecią i najgorszą falę tej całkowicie wyprodukowanej pandemii koronawirusa.

Utrwalenie takiej nagiej farsy z jakimkolwiek stopniem wiarygodności będzie wymagało wszystkiego, co globaliści mają w swoim arsenale Covid. Taka ewentualność to zarówno zła, jak i dobra wiadomość. Dobra wiadomość jest taka, że ​​doprowadzą tego globalnego psyopa do tak ekstremalnej sytuacji, że jeszcze więcej ludzi obudzi się w realiach światowej fali przestępczości.

Zła wiadomość jest taka, że ​​ci ludzie są kompletnie szaleni i pokazali, że nic nie robią. Jeśli potrafią rozwinąć swój program NWO, teraz, kiedy się ujawnili, i tak to zrobią. Widzisz, kiedy wcisnęli przycisk OPERACJA COVID-19 , globalistyczna kabała wiedziała, że ​​nie będzie odwrotu. Ich jedyną drogą wyjścia, gdy fala obróci się przeciwko nim, jest wzajemne zniszczenie.

Taka jest miara ich czystej desperacji od tego momentu. Elity władzy zostały wplątane, bezpośrednio lub pośrednio, że mają wszystko do stracenia, gdyby zostały postawione przed sądem i nic więcej do zyskania po upadku Globalnego Systemu Ekonomiczno-Finansowego (GE&FS).

Najprawdopodobniej TPTB wykorzysta trzecią falę jako pretekst do przeprowadzenia kontrolowanej rozbiórki Globalnego Systemu Ekonomiczno-Finansowego. W ten sposób wykorzystają ten sam podstęp, który został wykorzystany do zainstalowania mandżurskiego kandydata Baracka Husseina Obamy w Białym Domu, zaraz po zorganizowanym krachu na giełdzie w 2008 roku tuż przed wyborami.

Wniosek

Bez względu na to, co będzie brzydkie. Jak to możliwe.

Niemniej jednak Cabal panikuje! (Wideo) . A kiedy ktoś panikuje, popełnia błędy – OGROMNE błędy, których nigdy nie da się naprawić.

Sam fakt, że Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych wprowadziła symboliczną, ponadpartyjną rezolucję przeciwko teorii spiskowej QAnon, pokazuje, jak bardzo klasa polityczna boi się najbardziej radioaktywnych prawd, które jeszcze nie zostały ujawnione. Oczywiście, surowa prawda o WIELKIM ZŁAMANIU jest tak zła, jak tylko się da, ale sprawcy naprawdę wierzą, że nieubłagany chaos i pandemonium posłużą jako ich polisa ubezpieczeniowa.

Nie będzie!

A teraz kontynuujmy, Ruch Patriotów, mimo wszystko, żeby to było możliwe. Kiedy osiągnięta zostanie masa krytyczna świadomych i dobrze poinformowanych ludzi, nadejdzie czas, aby odebrać kraj tym, którzy go ukradli. Nawiasem mówiąc, to to samo plemię bankierów, które płacą barbarzyńcom za bramę od czasu ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 roku.

Nic się nie zmieni, dopóki ci, którzy potajemnie rządzą USA, nie zostaną postawieni przed sądem za
11 września, JFK, OK City, 5G, Chemtrails, Vaccines, COVID-19….

30 sierpnia 2020 r

rekomendowane lektury

OPERACJA COVID-19 : Znacznie więcej niż zmilitaryzowany i oparty na sztucznej inteligencji plan przejęcia świata

Odniesienie

OPERACJA COVID-19 : Wszechstronna seria ekskluzywnych prezentacji, całościowych
analiz i ostrzeżeń zdrowotnych

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top