Globalne przebudzenie

Globalne przebudzenie

Wiemy jak potężna jest propaganda płynąca z mediów głównego nurtu i jak trudno jest osoby będące pod jej wpływem przekonać do prawdy. Dezinformacja jest tak obszerna i kompleksowa, że niemożliwe jest odkłamanie jej w ciągu jednej chwili. Trudno jest nawet zebrać wszystkie artykuły, które mogłyby takie osoby uświadomić. Jeśli podamy im jakiś dobry tekst z niezależnych mediów, to najczęściej i tak zostanie on zignorowany. Jedna prawdziwa informacja, pośród morza kłamstw, zostanie odrzucona, bo nie pasuje do całości światopoglądu. Wiedza musi być ludziom dawkowana stopniowo, zaczynając od tematów najprostszych. Tylko wtedy zdołają ją zrozumieć. Dlatego uważam, że ruch wolnościowy potrzebuje kursu wprowadzającego dla nowych osób, który przedstawi uporządkowaną wiedzę na najważniejsze tematy.
Od początku plandemii gromadzę artykuły i filmy, które pomogły mi zrozumieć obecne wydarzenia. Te materiały uzupełniłem o własne wyjaśnienia niektórych wątków i ułożyłem całą wiedzę w kolejności, w której będzie ona łatwa do przyjęcia. W ten sposób powstał wyczerpujący, ale w miarę zwięzły kurs wiedzy o plandemii i wprowadzaniu Nowego Porządku Świata, który ujawnia też prawdę o szczepionkach, o tajnych stowarzyszeniach takich, jak masoneria oraz ich zainteresowaniu okultyzmem i pedofilią.
Moim zamiarem było wyposażyć polski ruch wolnościowy w argument, który łatwo może być przedstawiony sceptykom. Teraz wystarczy, że osobie, którą chcesz wybudzić z telewizyjnej hipnozy dasz jeden link, przywiążesz ją do krzesła i każesz czytać tak długo, aż pojmie, co dzieje się w świecie. Można też łatwo rozpowszechniać ten adres w internecie lub nawet rozdawać go na ulotkach np. w czasie manifestacji. Strona gromadzi całą prawdę o obecnych wydarzeniach. Jest odpowiedzią na państwową propagandę i zarazem merytorycznym uzasadnieniem dla postawy i działań ruchu wolnościowego.

Globalne Przebudzenie – GlobAwake.org

 

Back to top