STOP COWID: BARDZO WAŻNE WSZYSTKIE PRZEMÓWIENIA Z PROTESTÓW, OPIS SIERPIEŃ 2020r DE UK – POLECAM WYSŁUCHAĆ POLSKI LEKTOR

 Przemówienie Michael Fritsch (Główny Inspektor) NAPISY PL 

Kriminalhauptkommissar Michael Fritsch: Aussage zu Corona; Dortmund, 9. August 2020 DE

Michael Fritsch w pozaparlamentarnej komisji ds. Badania koronawirusa

TŁUMACZENIE PODSTAWOWEGO PRAWA WOLNOŚCI MOWY PRZEZ WYSOKO WYPOSAŻONE OSOBY: Na wniosek szefa policji przeprowadzono przeszukanie prywatnych pokoi Michaela Fritscha, który prywatnie udzielił wolności wypowiedzi na temat Korony w Dortmundzie. To jasne i poruszające przemówienie było oglądane ponad milion razy i wiele mówi o obecnym stanie kraju. 

zdjęcie mówcy 

Mówca jest głównym detektywem i następnego dnia został zawieszony w służbie. Z drugiej strony krążyły pogłoski, że jest informatorem. Ale to nie wystarczy: 21 sierpnia 2020 r. W postępowaniu dyscyplinarnym Departamentu Policji w Hanowerze przeciwko naczelnemu detektywowi Michaelowi Fritschowi Sąd Administracyjny w Hanowerze nakazał pełne przeszukanie jego prywatności decyzją 18 E 441/20. Dokładniej, zgodnie z pierwotną rezolucją: przeszukanie jego salonów i pokoi bocznych, jego telefonów i komputerów, jego prywatnych e-maili i kont w mediach społecznościowych i innych danych. Powód, dosłowny cytat: „Podejrzenie, jakie skarżący żywił wobec oskarżonego, że jest skazany jako„ obywatel Rzeszy ”i że jest to również udokumentowane zewnętrznie, skutkowałoby poważnym wykroczeniem w przypadku dowodów ”. Każdy sam ocenia przemówienie Michaela Fritscha:  

Podczas przeszukania policja przystąpiła uzbrojona i założyła, że ​​w gospodarstwie domowym jest niebezpieczny pies; w rzeczywistości w domu Michaela Fritscha nie ma psa. Partner został krwawo ranny w ramię przez policjanta. Ponadto doznała traumy psychicznej w wyniku niepokojących działań państwa podczas przeszukania domu. Obie zostały jasno ustalone przez lekarza.

 LEKARZE OŚWIECENIA osobiście opiekują się obojgiem ludzi.

Kriminalkommissar Michael Fritsch_Heiko Schöning_HAUSDURCHSUCHUNG NACH FREIHEITSREDE DE 

Za acu2020.org

 

Robert F. Kennedy Jr. Konferencja Berlin zorganizowana dzień przed protestem z dnia 

28 sierpnia 2020 Lektor PL

“Wy macie swoje globalne instytucje, my od teraz mamy swoją globalną instytucję!”

 

Historyczne Przemówienie | Robert_F._Kennedy,_Jr. | Protest w Berlinie | Polski lektor 29.08.2020r 

 David_Icke | Londyn 29 Sierpnia 2020 | Polski Lektor

Historyczne wystąpienie Davida_Icke podczas protestu w Londynie na Trafalgar Square 29 sierpnia 2020 r.

Za You Tube /bitchute.com

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top