Sopockie biznesy idą na sprzedaż za połowę ceny!

W ostatnich miesiącach w sieci zaroiło się od ogłoszeń sprzedaży sopockich biznesów. Swoich lokali chcą się pozbyć m.in. restauratorzy, hotelarze, a także właściciele pubów. Prezentowane oferty dotyczą zarówno obiektów zlokalizowanych w centrum miasta, jak i tych położonych w mniej atrakcyjnych lokalizacjach.

Jak donosi Business Insider, za pół ceny można kupić pub w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji ekspres do kawy, telewizor i 13 kranów piwa. Dodatkowym atutem pozostaje również wygłuszone wnętrze i dobry system dźwięku. Jak czytamy: “Możliwość płynnego przejęcia lokalu, bez przerwy na załatwianie formalności”. Możliwy jest także wynajem lokalu w cenie 7 tys. zł brutto. 

Wśród ofert klubów i pubów zlokalizowanych w centrum Sopotu uwagę zwraca m.in. Retromaniak. Lokal o powierzchni 98,5 m2 można kupić za 649 000 zł. Jest on jednak objęty umową z najemcą na okres trzech lat.

Wystawiony na sprzedaż jest też jeden z pubów zlokalizowanych przy ul. Haffnera, nieopodal ul. Bohaterów Monte Cassino. Lokal w budynku z 1910 r., w którym mieścił się bar Alcatraz, ma 72 m² i kosztuje 1,3 mln zł. To jednak nie jedyne miejsce, na które poszukiwany jest potencjalny kupiec, w tej okolicy.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku kamienicy w samym sercu Monciaka. Budynek, w którym mieści się pub Błękitny Pudel, klub Feniks, mieszkanie oraz apteka został wystawiony na sprzedaż za 17,5 mln zł.  Powierzchnia użytkowa kamienicy wynosi 485 m2. Oferta obejmuje cały budynek z wyłączaniem apteki na parterze.

Cały artykuł: https://esopot.pl/pl/11_wiadomosci/7208_sopockie-biznesy-ida-na-sprzedaz-hotele-i-restauracje-szukaja-nabywcow.html

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top