PILNE !! Apel o zjednoczenie na 10.10.2020r 🇵🇱❤️🔥Prawo stając się bezprawiem, opór jest obowiązkiem.

Są sprawy ważne i ważniejsze….

 Walkę o Polskę , o naszą godność i nasze dzieci czas zacząć ❤️❤️❤️

PILNE !!! Powstało izolatorium dla zakażonych koronawirusem

Po 5 nocach pracy, zakończył się najtrudniejszy etap montażu 28 modułów, które wkrótce zostaną przystosowane dla izolatorium dla zakażonych wirusem SARS-coV-2.

Po 5 nocach pracy, na terenie szpitala powiatowego w Bolesławcu, zakończył się najtrudniejszy etap montażu 28 modułów, które już wkrótce zostaną przystosowane dla nowego oddziału zakaźnego, a dokładniej izolatorium dla pacjentów zakażonych wirusem SARS-coV-2. Prace były prowadzone tylko nocą, ze względu na przepisy dotyczące transportu obiektów ponadgabarytowych i konieczność czasowego zamknięcia jednej z ulic na czas wyładunku modułów z ciężarówek

Muzyczneradio.pl

Bezprawne prawo pandemiczne – Paweł Nogal 

Piszcie do gornikow, do rolnikow, przeciebiorcow, Pszcie do wszystkich

W grupie siła !!!

Oby jak najwięcej nas się zjednoczyło.
Pozdrawiam serdecznie Was Wszystkich 

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „ZROZUMCIE, ŻE JESTEŚCIE OSZUKANI WIADOMOŚCI Ordynator oddziału zakaźnego: koronawirus to nie pandemia, maseczki nie chronią, restrykcje są bez sensu wl202020 W POLSCE ANI JEDNA OSOBA NIE UMARŁA NA KORONAWIRUSA! "Patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. We Włoszech trafiły się może trzy takie osoby. teraz jeśli mówimy o pandemii, to musiałoby być 12 procent zgonów w skali świata. Powiem krótko, z punktu widzenia medycyny, koronawirus to nie pandemia". Dr Zbigniew Martyka ordynator oddziału zakażnego w Dąbrowie Tarnowskiej https://gazetakrakowska pl/koronawirus-jak-nie zadai-swoia-osmase--0”

Za Facebook/You Tube

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top