NIEMCY: Nagląca potrzeba przebudzenia: Szczepionka przeciw koronie ingeruje w DNA !!!

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem rządu niemieckiego, pandemia korony nie zakończy się, dopóki nie będzie dostępna szczepionka dla ludności, a wielu wysokiej klasy ekspertów ostrzega jednak przed wielkim niebezpieczeństwem, jakie stwarzają nowe szczepionki, ponieważ bezpośrednio ingerują one w ludzkie DNA i mają być opracowywane w szybkim tempie.
Bill Gates spodziewa się 700.000 przypadków szkód spowodowanych szczepieniem!, a jednak środki masowego przekazu w dużej mierze ukrywają te zagrożenia, dlatego właśnie, ten naglący sygnał alarmowy, który nie jest tylko sygnałem alarmowym, ale wezwaniem do rozpowszechnienia tej niezwykle ważnej informacji! 

Po miesiącach masowego ograniczania praw osobistych, wiele osób tęskni ponownie za “normalnym życiem”, z wszystkimi wolnościami osobistymi, a według federalnego ministra badań naukowych Anji Karliczek, kluczem do tego powrotu jest tylko nowa szczepionka, która jest w opracowaniu. Według Dziennika Telewizyjnego, Rząd Federalny planuje wydać na ten cel do 750 milionów euro i jednoznacznie dokument rządu federalnego stwierdza, że: ,,Pandemia korony zakończy się, gdy szczepionka będzie dostępna dla ludności”. To osobliwe określenie końca pandemii korony nasuwa pytanie: Czy lobbysta ds. szczepień Bill Gates, ma większy wpływ na rząd, niż oficjalnie jest to znane?

W wywiadzie Telewizji Niemieckiej (ARD) z 12 kwietnia 2020 , chce on zaszczepić przeciwko koronie, całą ludność świata liczącą-7-miliardów. W jednym wywiadzie, Gates otwarcie musiał się przyznać, że spodziewa się 700.000 przypadków uszkodzeń spowodowanych szczepieniem przeciwko,,koronie”. Ponieważ wiele nieodwracalnych szkód spowodowanych szczepieniami, takich jak: śpiączka afrykańska i narkolepsja, musiało zostać uznanych już po “kampanii szczepień przeciwko świńskiej grypie”. Prognoza ta jest zdecydowanie zaniżona. Dziś wzywamy Państwa do przebudzenia, ostrzegając o jeszcze większym niebezpieczeństwie, jakie stwarzają nowe szczepionki przeciwko wirusowi korony, ponieważ szczepionki te ingerują bezpośrednio w DNA człowieka.

Te tak zwane szczepionki RNA, mogą spowodować znacznie więcej niż 700.000 przypadków uszkodzeń, które zostały już przewidziane przez Gatesa. Obawy te potwierdza duża liczba ekspertów, a oto tylko dwa przykłady: Dr med. Wolfgang Wodarg, jest specjalistą ds. płuc, od wielu lat dyrektorem urzędu zdrowia, w latach 1994 – 2009 członkiem SPD w Bundestagu, od wielu lat przewodniczącym komisji ds. zdrowia w niemieckim Bundestagu, inicjatorem powstania komisji ds. badań nad świńską grypą i jako lekarz, i polityk zdrowia mówi: ,,Ta szczepionka genetycznie zmienia osobę, która jest szczepiona”. Denerwujemy się nad genetycznie modyfikowanymi roślinami i zwierzętami, a teraz mamy my być genetycznie modyfikowani przez takie szczepienia? […] i obecnie miliardy ludzi mają być zaszczepione, a to jest całkowicie nieodpowiedzialne i mogę polecić tylko ludziom: ,,Nie pozwólcie, aby wasze dzieci zostały zaszczepione, szczepionką tak niedbale wyprodukowaną, w tak krótkim czasie, to jest wyrachowanie”.

Profesor dr Stefan Hockertz, jest niemieckim naukowcem, dyrektorem Instytutu Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej, oraz Toksykologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Eppendorfie w latach 2003 – 2004 Hockertz prowadzi działalność samodzielną od 2004 W następujący sposób wyjaśnia nowatorskie szczepienie RNA: „Zaplanowany jest przez firmę Cure Vac i BioNTech wolny materiał genetyczny, który wniesiony będzie bezpośrednio do naszych komórek, a następnie odczytany przez nasze komórki” To wyraźnie oznacza genetyczną zmianę człowieka. […], a w szczególności nie wiemy, czy ten materiał genetyczny, nie jest również zawarty w komórkach zarodkowych?, (tj. w komórkach jajowych kobiety), czy też w plemnikach mężczyzny?, a potem dziedziczony i oczywiście, producenci szczepionek, są również świadomi ryzyka zmian genetycznych, ponieważ uczestnicy badań klinicznych tych nowych “szczepionek genowych”, muszą zobowiązać się do ścisłej antykoncepcji. O tym, że te nieodpowiedzialne “eksperymenty genetyczne” na ludziach, nie są rozgrywane za pomocą otwartych kart, świadczy również fakt, że ustawa o inżynierii genetycznej, nie zakazuje modyfikacji genetycznych bezpośrednio na ludziach, a raczej wyklucza je z definicji i fakt, że ustawodawca zwolnił również producentów szczepionek z wszelkiej odpowiedzialności za szkody na ciele i w życiu obywateli spowodowane przez szczepionkę, jest bezprecedensowym skandalem politycznym.

PODSUMOWANIE: Szczepionka oparta na manipulacji genetycznej, w żadnym wypadku nie zakończy pandemii, ale może wywołać dramatyczną ludzką katastrofę, a genetycznie zmodyfikowana żywność, musi być otwarcie deklarowana jako taka i jest surowo odrzucana przez większość ludności, i wiele więcej osób stanowczo sprzeciwiłoby się szczepieniu, gdyby otwarcie i przejrzyście poinformowano ich, że przez szczepionkę następuje zmiana ich genów i tutaj czerwona linia jest zdecydowanie przekroczona, gdyż ludność jest nieuświadomiona, ponieważ środki masowego przekazu, prawie nigdy nie informują krytycznie o szczepieniach.

Nasuwa się zasadnicze pytanie: Dlaczego media nie uświadomią ludzkość o ryzykach szczepionki RNA? Czy te nieodpowiedzialne zatajanie i uspakajanie nie jest przekupione przez dochody koncernu farmaceutycznego? Drodzy Widzowie, czy zgadzacie się, że należy niezwłocznie ostrzegać ludzi przed tą bardzo niebezpieczną szczepionką genową?

Kto ostrzeże tą niepodejrzewającą ludzkość, kiedy media masowego przekazu nieodpowiedzialnie milczą? Jest tylko jedno wyjście: Samemu poinformować jak najwięcej ludzi.

W związku z tym, wesprzyj pilne nasze ostrzeżenie, rozpowszechniając ten film TERAZ na platformach społecznych, poprzez wstawiony link, a w ten sposób kryzys korony nie zakończy się szczepionką, ale przebudzoną ludzkością.

Kla Tv

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top