MOCNY I STRASZNE WYPOWIEDZI !! Komentarz zza oceanu..

MOCNY I STRASZNE WYPOWIEDZI !! Komentarz zza oceanu, relacja ratownika medycznego z Gdyni o testach

Według naszych statystyk prawie 9.5k ludzi wyświetliło program oraz w od pewnego momentu oglądało nas aż 1.5k osób na raz do samego końca! Serdecznie dziękujemy

Trwa zaplanowana z premedytacją globalna operacja ludobójstwa, tresury, szczucia ludzi na siebie, likwidacji firm, likwidacji sluzby zdrowia, likwidacji ładu jaki dotychczas istniał. To czas hien, sępów, wszelkiej maści sprzedawczykóf i skqurfysynóf w białych rękawiczkach… Najgroźniejszy wirus to wirus ludzkiego zidiocenia, otumanienia.

Ratownik medyczny. potwierdził to, iż właściwie całe środowisko medyczne, personel medyczny, niezależnie od stanowiska to wyrachowani degeneraci, zwyrodnialcy, którzy w zamian za pensje, podwyżki, dodatki, przywileje są w stanie dokonywać każdej podłości. Będą sankcjonować, uwiarygodniać każdy nonsens, absurd, tylko by utrzymać swoją osobistą pozycję, a jeśli będą w stanie na tym zarobić to jeszcze bardziej zaangażują się w działania. Czyli za szmal stali się praktycznie zbrodniarzami ( przykład z programu, gdzie jak się zdaje w ramach „procedur medycznych” praktycznie zamordowano starszą panią ). Najbardziej prymitywne, podłe argumenty – w rodzaju – dla własnego dobra i dobra własnej rodziny będę niszczył innych, inne rodziny. W niczym się nie róznią od zbrodniarzy hitlerowskich, którzy jeśli mieli rodziny też byli kochanymi tatusiami i dobrymi mężami, jednocześnie nie mieli żadnych problemów z posyłaniem tysięcy ludzi do pieców krematoryjnych. Widocznie świat medyczny pozbył się wszelkich skrupułów…Gdzie protesty pielęgniarek, lekarzy, wszelkiego personelu ? Każdy mimo świadomości jak jest uczestniczy w tym dla własnej wygody ? Przecież środowisko medyczne w jednej chwili byłoby zdolne do wykazania nonsensu „pandemii”. Kim oni są, kiedy dla własnego interesu są w stanie poświęcać interes tysięcy innych istnień ? Nieliczni uczciwi, prawi lekarze, czy pielęgniarki, jeśli tylko wystąpili jawnie przeciwko systemowi zostali natychmiast spacyfikowani…Przy bierności ich własnego środowiska, ich kolegów z resortu. Kiedyś było sobie „łódzkie pogotowie”, łowcy skór – rzekomy incydent, ale teraz całe środowisko medyczne chce zarabiać na trupach. Nigdy nie miałem szacunku dla białych kitli, biznesmenów medycznych i aroganckich felczerów, ale teraz po prostu budzą mój najwyższy wstręt, odrazę.

Za Glos Obywatelski

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top