Elita z Davos wprowadza Identyfikator wspierany przez Blockchain dla każdego

Elita z Davos pracuje nad kolejnym projektem „Paszportu Odpornościowego”  CovidPass. 

Po raz kolejny elita finansowa znalazła „rozwiązanie” na globalny kataklizm jaki jest pandemia Covid opierając się na manipulacyjnej technice Problem-Reakcja-Rozwiązanie.

CovidPass jest już reklamowany jako panaceum, które w magiczny sposób położy kres wszystkim problemom wywołanym przez Covid-19, które [rzekomo] zrujnowały cały nasz styl życia i usunęły wszystko, co „normalne”.

Wszyscy wiemy, że był to  wysoce skoordynowany plan  dalszego usidlenia i zniewolenia nas wszystkich; ostatecznym celem jest całkowita kontrola naszego życia pod względem podróżowania, zdrowia i wolności finansowej.

Czym więc jest CovidPass i co panuje WEF (Światowe Forum Ekonomiczne)?

Zanim przyjrzymy się temu rozwojowi wydarzeń, musimy najpierw przyjrzeć się, kto dokładnie tworzy WEF (Światowe Forum Ekonomiczne)

Jeśli nie wiesz, kim są ludzie z WEF (Światowe Forum Ekonomiczne), lepiej się z nimi zapoznaj, ponieważ są to jedni z najpotężniejszych graczy, którzy kształtują normy finansowe, polityczne i społeczne, które mają na Ciebie wpływ.

Krótko mówiąc, są oni „elitą władzy”, która wykorzystuje różne środki, aby zrealizować swoje plany zwiększenia kontroli. Najlepszym terminem opisującym tę grupę to: technokraci .

Davos chce narzucić światowy system technokracji, w którym wszystko jest kontrolowane przez systemy które wymyślili, aby kontrolować i zniewalać nas wszystkich.

Podczas gdy ludzie boją się socjalizmu, komunizmu lub faszyzmu to prawdziwym, bardzo niedocenianym zagrożeniem jest technokracja,  która jest niewątpliwie wspierana przez globalne organizacje Big Tech, takie jak Google, Facebook, Twitter i YouTube, a także  International Banking Cabal (Międzynarodowy Żydowski Kartel Bankowy, na którego szczycie stoją spokrewnione ze sobą klany rodzin Rothschild-Rockefeller-Morgan-Warburg)

Nie będę wdawać się w długi opis tego, co pociąga za sobą technokracja i jak działa sposób myślenia technokratów, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym systemie, zachęcam do zapoznania się z wiodącym ekspertem w tej dziedzinie, a mianowicie  Patrick Wood . Poniższe dwa źródła są również doskonałymi sposobami ingormacji:

Po usunięciu tego ważnego tła wróćmy do głównego tematu czyli  CovidPass .

Oto kilka  najważniejszych informacji  bezpośrednio z oficjalnego raportu WEF zatytułowanego  Czy „paszport zdrowia” COVID-19 może być przepustką do podróży i spotkań?  (Lipiec 2020)

podkreślenie dodane ]:

    • Rosnące wskaźniki zakażeń COVID-19 stanowią zagrożenie dla globalnej turystyki.

    • Nowa aplikacja działa jak paszport zdrowia dla podróżnych wolnych od wirusów.

    • Korzystając z technologii blockchain, zapewnia zaszyfrowany zapis wyników testów.

    • Jego twórcy twierdzą, że mogłoby to pozwolić zdrowym podróżnikom na uniknięcie kwarantanny.

    • Aplikacja może również umożliwić bezpieczne ponowne otwarcie obiektów sportowych i rozrywkowych, a także globalnej branży konferencyjno-wystawienniczej.

Pierwsza faza zakończona.

Teraz nowa aplikacja paszportów zdrowotnych obiecuje przywrócić zaufanie do branży turystycznej , która została poważnie dotknięta pandemią. Według Światowej Organizacji Turystyki przy ONZ w kwietniu globalna turystyka skurczyła się o 97%.

Możliwe rozwiązanie
CovidPass jest pomysłem  Mustaphy Mokass, jednego z młodych światowych liderów Światowego Forum Ekonomicznego . Obejmuje również inne YGL na 5 kontynentach, w tym Muna AbuSulayman i Peggy Liu. CovidPass wykorzystuje technologię blockchain do przechowywania zaszyfrowanych danych z poszczególnych badań krwi, umożliwiając użytkownikom udowodnienie, że wynik testu na obecność COVID-19 był negatywny.

Ostrzegałem o tym wcześniej. Chcą przechowywać twoje osobiste informacje zdrowotne i medyczne na blockchain w scentralizowanej bazie danych. I chcą uczynić to obowiązkowym, ponieważ bez niego nie będziesz w stanie podróżować za granicę. Taki jest plan tych technokratów.

W międzyczasie rządy mają do czynienia z różnymi systemami testowania w celu sprawdzenia stanu zdrowia podróżnych. „To nie wystarczy, aby uspokoić turystów czy służby zdrowia” – mówi Mokass.

Oni również [dogodnie] pozycjonują swój poszukiwany schemat, wskazując na nieefektywne i nieskoordynowane  systemy testowania  stosowane przez różne rządy; wszystko z zamiarem skoordynowania / ujednolicenia ich w jeden płynny system. Jest to forma sztuczek kontroli umysłu, których używają wobec pożytecznych polityków-idiotów, którzy stają się podatni na ich żądania. Od dziesięcioleci używają takiej taktyki z wielkim skutkiem (i ze szkodą dla populacji).

Mokass ma nadzieję, że jego aplikacja, która zostanie uruchomiona we wrześniu, stanie się standardowym rozwiązaniem dla linii lotniczych, lotnisk i agencji granicznych oraz wyeliminuje kwarantannę dla zdrowych podróżnych. CovidPass może również umożliwić bezpieczne ponowne otwarcie hoteli, kin, teatrów, obiektów sportowych i koncertowych.

Ponownie ostrzegałem, jak używają tego rodzaju „paszportów immunologicznych:, aby zmusić nas wszystkich do podania się kolejnej kontroli i restrykcją, bo jeśli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli podróżować, rezerwować hoteli, chodzić na imprezy sportowe, do kina itp.

Myślę, że ci technokratyczni nie zdają sobie sprawy, że masy się na to nie zgodzą ale z drugiej strony ich arogancja i pycha z pewnością nie powstrzymają ich przed wszelkimi próbami zniewolenia nas. Mają ten „kompleks Boga” i myślą, że są panami wszechświata i jedynymi, którzy mogą dyktować rozwiązania problemów, które sami stworzyli dla ich własnych niecnych celów.

https://killuminati.pl

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top