Droga do uwolnienia systemu finansowego z globalnego długu, kłamstwa i wyzysku.

Uczciwy pieniądz Polaków – Projekt NISS

7 Comments

 • A może, ‘Droga do uwolnienia systemu finansowego…z systemu finansowego, kłamstwa i wyzysku’ ?…
  Każda waluta, najbardziej “czysta” jak złoto – ZŁO TO , to zło – doprowadzi w końcu jak zawsze do j/w …
  Człowiek, póki co jest tylko człowiekiem. Nie Aż… jeszcze nie, i może właśnie ‘wciąż jeszcze nie’ przez pieniądz jako taki (Pokutuje tym w umyśle zbiorowym ludzkości taki oto np Slogan jak: ‘Że ludzkość nie wymyśliła nic lepszego od pieniądza, od wymiany walutą’.
  Chciałbym przypomnieć i zwrócić uwagę, że jakby ostatnio cichnie głos innego grubego sloganu: ‘Że demokracja to może nie najlepszy system społeczny, ALE…to najlepsze co człowiek wymyślił’ 😀
  Czy nie dlatego właśnie (człowiek jest i pozostaje tylko człowiekiem h.s.) że zawsze psuł Go kolejny (stały, poprzez nowe formy wyrazu) system finansowy – dźwignia MATrixa?
  A jeśli nie uwolnić się całkowicie z dnia na dzień od SF, to zaoferować alternatywny będące odchodzeniem od SystemuMonetarnego.
  Np, najprościej, ‘Pieniądz Teoretyczny’…obliczeniowy, tylko w pamięci.
  Np że: 1 kg cukru to 1x* ‘PT’ który jest warty 2x ‘PT’ kg soli
  W ten sposób umysł ludzki przeszedł by (nie posiadając w kieszeni monety) naturalnie obliczeniowo do wyceny wartości bezwzględnej towarów i produktów (bez naliczania procentów, podatków, ryczałtów, lizingów, lichw itp etc)

  *x (iks)

 • Dziękuję z miłością i wdzięcznością za komentarz. Nie zgodzę się, nazwa złoto pochodzi z praidpeuropejskiego i oznacza świecić się. Złoto to pierwiastek, który każda istota ma w swoim ciele ziemskim. Więc nie sądzę, że ma on cokolwiek złego. Chyba nie przeczytał Pan projektu. Wszystko co widzimy i kogo spotykamy jest wyrazem nas samych, więc czuję, że Pan samego siebie może odbierać, że jest złym. Niepotrzebnie, jest Pan kreacją boską, opartą o boską dobroć i miłość. Czuję, że w przyszłości istoty swietliste na ziemi będą posługiwały się “siłą kreacji kwantowej”, zupełnie zniknie proces sprzedaży z naszego życia kiedy odzyskamy ukradzione nam przez gady 98% zdolności DNA wtedy będziemy sami tworzyć wszystko co potrzebujemy siłą serca i umysłu z wdzięcznością i miłością dla Matki Ziemi i na wzór Boskiego Źródła. Uzdrowienie systemu finansowego jest potrzebne na moment przejścia pomiędzytymi systemami.

  • Oczywiście że przeczytałem.
   Co do naprawiania SM , to nie da się naprawić czegoś co z założenia nigdy nie było do naprawienia. Należy zlikwidować to podstawowe narzedzie tego niebezpiecznego MATrixa
   Wiem jednakże, jak trudno wyobrazić sobie życie bez systemu posługiwania się pieniądzem: Zarabianie. Wydawanie Pożyczanie, Oszczędzanie itd . A co dopiero chcieć tak żyć. W całkowitej wolności od pieniądza…
   To są silne, rodzone nawyki, przyzwyczajenia, uzależnienia…
   Tak, przyznaję się do popełniania błędów, czyli wad…zła. Nie bujam w obłokach…

   • Naprawa tyczy się okresu przejściowego. System się zawali, czy chcemy czy nie chcemy, dzisiaj nikt jeszcze nie wie jak będzie wyglądała rzeczywistość jak upadną banki, pieniądz nieobciążony długiem jest na okres ustabilizowania krachu, później najprawdopodobniej wejdziemy być może na poziom tworzenia wszystkiego, czego będziemy potrzebować siłą kreacji umysłu. Tak mówią przekazy. Okres przejściowy jest istotny dla zminimalizowania strat po krachu pieniądza opartego na spłacaniu odsetek.

 • Czy my , aby, nie zapominamy o podstawowym Procencie Ludzkości, o Tych, których największym problemem jest, co dać dziecku jeść, skoro jest powoli robione wszystko, by zabrać możliwość zarobkowania uczciwie, jak do takiego Człowieka trafić z tekstami o np. wibracjach , gdy na jego rękach umiera Mu z głodu Jego dziecko?

  • Tak, nakarmi jeśli będzie mogła kupować walutą nieobciążoną długiem w sklepie, a do tego dążymy. Żeby wszedł całkowicie nowy system, będzie czas przejściowy. Po to jest tworzony portfel pieniądza bezodsetkowego. Tak, bo taka nieobciążona waluta to dodatkowy portfel, jakbyś miał np. inną walutę dzisiaj. Warto poczytać założenia programu.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top