BIEŻĄCA INFORMACJE Z TELEWIZJI INTERNETOWEJ POLONII ITV- OBUDŹ SIĘ POLSKO OBUDŹ SIĘ POLONIO – 06.09.2020r 40 – lat Solidarności – co Narodowi ostało….

POLACY …. POLSKA i Polskość zanika na waszych oczach

MSZ Polski być może drży przed poprawą stosunków USA i Rosji. Minister Czaputowicz powiedział, że … Polska jest zaniepokojona możliwym resetem amerykańsko-rosyjskim… Powstaje pytanie, czy cała Polska boi się poprawy stosunków, czy tylko Minister….

Czy Polska to Państwo teoretyczne?

Czy Polacy, to teoretyczni Obywatele?

… pewne smutne statystyki informują, że nie aż, a tylko 4 z 460 posłów na Sejm III RP dostrzegło niebezpieczeństwa związane z przyjęciem antypolskiej ustawy … S447 Just Act… przez administrację USA. Obserwując zachowanie wielu zwykłych Polaków można się domyślać, że tu też są podobne proporcje jak 4 na 460…

40 – lat Solidarności – … czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, …

co Narodowi ostało….

IGNORANCJA Polaków nigdy nie usprawiedliwi tego co się stało z POLSKĄ.

To ostatni etap REALIZACJI celów ZAPLANOWANYCH na ostatnie 30 lat które miało na celu zdemoralizowanie i upodlenie społeczeństwa polskiego po to aby nie było świadome a tym samym łatwe do manipulowania.

Jednym z przykładów pokazujących w czym leży problem są wybory parlamentarne i to na kogo głosowali Polacy w 2019 – wybory kluczowe jak się okaże w niedalekiej przyszłości – ale i te na przestrzeni ostatnich 30 lat. To na kogo głosowało społeczeństwo wiemy i znamy po nazwisku każdego kto rządził Polską i do czego doprowadził Polskę – proszę zajrzeć do roczników statystycznych jaki jest obecnie i jaki był poziom gospodarki Polski – do roku i po roku 1989. Polska i Polacy posiadali ogromny majątek który dziś w dużej mierze nie istnieje – zniknął gdzieś nie wiadomo gdzie(…) Przykładem jest Stocznia Gdańska – przekręt sprzedaży Stoczni wracający kilka razy do NSA gdyż sprzedawano majątek za przysłowiowa złotówkę gdy na kontach Stoczni znajdowały się miliony a kolejne miliony były w zakontraktowanych statkach. Solidarność wtedy nie ruszyła palcem aby przejąć Stocznie choć na kontach Solidarności były składki związkowców wystarczające do wykupienia Stoczni przez robotników.

Tych przykładów celowego niszczenia majątku było wiele w różnych regionach kraju. Nie tylko bowiem dobrem narodowym jest majątek nieruchomy w postaci zakładów pracy ale i technologie które posiadał nasz kraj na przykład w postaci milionów wykształconych fachowców: stoczniowców, górników, hutników i innych po których nie ma dziś śladu. Brak kultury osobistej to kolejna przyczyna problemu – przyjrzymy się poziomowi dzisiejszego Polaka ” i płakać się chce” gdy słyszy się i widzi poziom oraz to co sobą reprezentują – przysłowiowe pijane “chamy z Wesela Wyspiańskiego” (wystarczy obejrzeć “Polski internet w 2 minuty” czy też mówiący o poziomie kultury na drogach polski “Stop Cham” a takich materiałów jest multum nie tylko w sieci internetu).

Kolejnym przykładem jest Polska edukacja w której w ostatnich 20 latach dokonywano “celowych eksperymentów” nad programami po to aby pokolenie to było społeczeństwem niewykształconym a dzięki temu dającym się manipulować. Mamy do czynienia z WIELOMA celowymi ZAPLANOWANYMI, skutecznymi działaniami po to aby przeprowadzić ostatni rozbiór Polski rękoma Polaków. Tylko nieliczni mają świadomość i zdają sobie z tego sprawę że to już ostatni gdyż po nim nigdy nie uda się Polakom odzyskać Ojczyzny.

ITVP

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top