Australia! Policja stanu Victoria informuje… “stay at home”, albo… Czy Nas też może to spotkać?

Groźna trrystka aresztowana w Australii! Pilne!

Musisz to wiedziec! Oryginal co napisala na twitter!

VIDEO PL 

Za You Tube

Poniżej omawiany w video materiał 

Protestujący przeciwko Melbourne, oskarżony w Ballarat w związku z rzekomym wiecem z okazji Dnia Wolności

Policja broniła aresztowania i skucia kajdanek ciężarnej wiktoriańskiej kobiety na oczach jej partnera i dzieci za zorganizowanie protestu przeciwko blokadom.
Zoe Buhler otrzymała zakaz publikowania w mediach społecznościowych, kiedy została dziś zwolniona za kaucją po aresztowaniu w swoim domu w Ballarat wczoraj po południu.
Policja przejęła telefon wiktoriańskiej matki podczas nalotu na jej dom po tym, jak dowiedziała się o „zakazanym” wiecu z okazji Dnia Wolności, zorganizowanym w regionalnym wiktoriańskim mieście na Facebooku.
Pani Buhler powiedziała dziś 9News, że została oskarżona o podżeganie, którego nie rozumiała.
Koronawirus: kobieta w ciąży oskarżona o protest przeciwko blokadzie
„Chciałam tylko poczuć, że coś robię, wiesz, broniąc praw człowieka” – powiedziała pani Buhler.
„Bałem się, że ktoś mnie porwał. Najwyraźniej byli w mundurach. Tak, oskarżono mnie o podżeganie i – jak powiedziałem, wciąż jeszcze nie wiem, co to dokładnie oznacza”.
Rajd, który rzekomo zorganizowała pani Buhler, miał odbyć się w sobotę o godzinie 11:00 w Ballarat, aby wyrazić sprzeciw wobec blokady koronawirusa w Melbourne. (9News)
Pani Bueller jest oskarżona o zorganizowanie obchodów Dnia Wolności o godzinie 11:00 w sobotę.
„Rząd podjął skrajne kroki i stosuje taktyki zastraszania w mediach, aby zapobiec protestowi w Melbourne” – czytamy w mediach społecznościowych.
„Tutaj, w Ballarat, możemy być głosem tych, którzy są na czwartym etapie zamknięć”.
Funkcjonariusz policji Wiktorii wyjaśnił pani Buhler, że została aresztowana w związku z rzekomo zorganizowanym przez nią wydarzeniem na Facebooku. (Facebook)
28-letnia była sprzątaczka, która przerodziła się w świeczkę twierdziła, że ​​nie robiła nic nielegalnego, ponieważ policja zatrzymała ją w klipie opublikowanym w jej mediach społecznościowych.
„Co u licha? Przepraszam, co u licha? Mam USG za godzinę, ponieważ jestem w ciąży” – powiedziała, gdy policja wyjaśniła, że ​​została aresztowana za podżeganie.
– Robiąc to, nie łamałem żadnych praw.
Funkcjonariusz policji Wiktorii wyjaśnił pani Buhler, że została aresztowana w związku z rzekomym wydarzeniem na Facebooku, które rzekomo zorganizowała.
– Właściwie jesteś, dlatego cię aresztuję – odpowiedział oficer.
Zastępca komisarza Luke Cornelius powiedział dziś, że uważa, że ​​funkcjonariusze działali „odpowiednio” podczas aresztowania kobiety.
„Jesteśmy zadowoleni w tych okolicznościach, że członkowie zachowali się odpowiednio i zgodnie z naszą polityką” – powiedział.
„Widziałem nagranie i wiesz, moim zdaniem, członkowie zespołu zachowywali się całkowicie rozsądnie.
„Byli uprzejmi, profesjonalni, kiedy osoba wskazała, że ​​może się spóźnić na wizytę w szpitalu, nasi członkowie faktycznie kontaktowali się ze szpitalem i ustalali inną wizytę.
„Nasi członkowie zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić zarówno swoje bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo zaangażowanych osób, ale także pomóc tej osobie w rozwiązywaniu jej problemów”.
Policja wtargnęła dziś po południu do domu Zoe Buhler w Ballarat po tym, jak dowiedziała się o „zakazanym” wiecu z okazji Dnia Wolności, który został zorganizowany w regionalnym wiktoriańskim mieście na Facebooku. (Facebook)
Pan Cornelius powiedział, że śmiertelny wirus nie dyskryminował, podobnie jak policja, jeśli chodzi o egzekwowanie ograniczeń.

„Optyka aresztowania kogoś, kto jest w ciąży, jest okropna” – powiedział.

„Nie możemy dyskryminować w pociąganiu ludzi do odpowiedzialności”.
Wiktoriańska policja wydała surowe ostrzeżenie każdemu, kto rozważa udział w wydarzeniu, twierdząc, że protest może zagrozić życiu.
Jak dotąd trzy osoby zostały oskarżone o podżeganie, a policja ostrzegła w tym tygodniu co najmniej 80 osób, aby nie brały udziału.
„Powiedziałbym, że jeśli ci ludzie nadal zdecydują się wyjść w sobotę, zostaną aresztowani” – powiedział pan Cornelius.
Aresztowanie nastąpiło zaledwie kilka dni po starciu grupy protestujących przeciwko blokadom z policją na północy Melbourne na osobnym wydarzeniu, a prawie 200 innych mieszkańców Wiktorii zostało ukaranych grzywną za złamanie ograniczeń.
Policja starła się z protestującymi przeciwko blokadom wzdłuż Pascoe Vale Road na północy Melbourne. (9News)
Dziesiątki demonstrantów – w tym niektórzy nieletni – rzucili w niedzielę racami i kamieniami w funkcjonariuszy wzdłuż Pascoe Vale Road.
Pan Cornelius wezwał ludzi do przestrzegania ograniczeń i nie wychodzenia z domu, aby protestować.
„Ta aktywność całkowicie podważa to, za czym ludzie opowiadają się za protestem, czyli za złagodzenie ograniczeń” – powiedział.
„Wszyscy z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym ograniczenia będą mogły zostać złagodzone. Jeśli ludzie będą nadal zachowywać się w sposób, który będzie rozprzestrzeniał wirusa, ten dzień zostanie wypchnięty. Każda mapa drogowa lub droga do powrotu do poziomu normalności być odroczonym przez te zachowania.
„Dlatego wzywamy wszystkich, aby nie wychodzili z domu w celu protestu.

„Jak najbardziej, protestuj online. Bądź wojownikiem klawiatury”.

Sekretarz Stowarzyszenia Policji Victoria, Wayne Gatt, powtórzył komentarz zastępcy komisarza, twierdząc, że nie ma problemów z zakuciem kobiety w kajdanki.
„Z pewnością nie wolimy robić tego poza domem, ale jest to praca, którą trzeba wykonać – popularną lub nie” – powiedział.
„W ciągu pięciu minut od założenia kajdanek zostały one usunięte”.
Oczekuje się, że pani Buhler pojawi się w sądzie pokoju w Ballarat 25 stycznia przyszłego roku.
9news.com.au
Mat. pomocnicze

Policja stanu Victoria informuje… “stay at home”, albo… Czy Nas też może to spotkać? Australia

VIDEO PL 

Za You Tube

OBUDŹ SIĘ AUSTRALIO (VIDEO NAPISY PL)

 Za bitchute.com

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top