BARDZO, BARDZO WAŻNE !! Prawo jest po naszej stronie! Zwalczanie nielegalnych nakazów i zakazów COVID-19 materiały do pobrania! KRP ponad rozporządzeniem!

Jako wolni ludzie nie możemy stać obojętnie wobec obrazy, jaką dla Narodu Polskiego i Rzeczypospolitej jest wprowadzanie przez obecną władzę ohydnych metod zarządzania państwem i Narodem.

!!!NIE MASZ OBOWIĄZKU ZAKRYWAĆ UST I NOSA!!!

Jeżeli tak jak my jesteście już zmęczeni nielegalnymi zakazami i nakazami i chcecie zakładać sprawy karne funkcjonariuszom i urzędnikom państwowym za wyłudzanie Waszych pieniędzy poprzez bezpodstawne nakładanie kar, mandatów i stosowanie bandyckiej przemocy przez policjantów, zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w tej zrzutce i wsparcia nas w zwalczaniu z totalnego autokratyczno-faszystkowskiego reżimu, niekonstytucyjnego zamordyzmu którego metody w naszej ocenie są wzorowane na nazistowskim gestapo i komunistycznym NKWD z czasów Stalina.

Nielegalne rozporządzenia nie mają żadnej mocy prawnej.

Chcemy dzielić się z Wami wiedzą i zebrać środki na realizację wielu wolnościowych projektów, które brutalnie utemperują sadystyczne zapędy policji.

Oprócz projektów oskarżania urzędników o poważne przestępstwa na bieżąco będziemy dostarczali Wam rozwiązania prawne na:

  • uniknięcie wystawienia nielegalnego mandatu i założenie sprawy karnej oprawcy z policji

  • skuteczne napisanie skargi na policjanta i założenie mu sprawy karnej

  • anulowanie nielegalnej kary z sanepidu poprzez m.innymi założenie szeregu spraw karnych urzędnikowi który się pod nią podpisał.

Dla osób które zechcą nas wesprzeć w działaniach przewidujemy możliwość skorzystania z darmowej porady prawnej i materiałów szkoleniowych ze sposobami na policjantów, urzędników, mandaty, nakazy i zakazy. Dostałeś mandat za brak maski, zapraszamy do nas, oferujemy narzędzia prawne oraz usługi, do obrony przed represjami systemu.

W skrócie, dostałeś mandat z sanepidu, to nie tłumacz się tylko przeczołgaj przez prokuraturę urzędnika który go podpisał i postaw mu zarzut za który grozi mu nawet 10 lat więzienia, połącz to w zbieg jeszcze kilku przestępstw i wyegzekwuj sprawiedliwość.

Policjant chce wystawić mandat za brak kagańca, poinformuj go że działa w zamiarze popełnienia przestępstwa nielegalnego ukarania mandatem i wymuszenia podporządkowania się niekonstytucyjnym obostrzeniom, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 191 par. 1 w zb. z art. 231 par. 2 Kodeksu karnego, za co grozi już 10 lat pozbawienia wolności. Jak widzicie moi drodzy każdy urzędnik który przyłożył rękę do koronawirusowych opresji ma wiele na sumieniu. Przestańmy wykłócać się z policjantami tylko stawiajmy im zarzuty, grzecznie i merytorycznie.

http://www.crisis-consulting.pl/pdf/zrzutka_001/karta_policjanta.pdf?fbclid=IwAR1zWYprBM14FcHokCTqBHZgb8K-HD12rilNO4nTGEa153oWmDMZbQRpm2k
http://www.crisis-consulting.pl/pdf/zrzutka_001/karta_obywatela.pdf?fbclid=IwAR2OPkQbOwex05fUdrWBtxbVWrNvU66a1_-MZ2BT1sRw7Wc27m5v-jdlBac
http://www.crisis-consulting.pl/pdf/zrzutka_001/nie_przyjmuj_mandatu.pdf?fbclid=IwAR1F86YAbxlwEDY51GnRXeJe1nmX_-wqM6HIoy7e4goV1iQuTbj-QUaMUAQ
http://www.crisis-consulting.pl/pdf/zrzutka_001/kontrola_obywatelska_policjanta.pdf
https://zrzutka.pl/h266xv

0 Comments

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top